Wake RuPl to projekt społeczno-kulturalny, którego głównym celem jest rozwój współpracy polsko-rosyjskiej w dziedzinie kultury, nauki i gospodarki

Będąc poza polityką i historią informujemy o nadchodzących wydarzeniach, konkursach i innych inicjatywach realizowanych zarówno w Polsce, jak i w Rosji. Piszemy o tym, co jest tu i teraz, abyś mógł wybrać to, co Cię najbardziej interesuje.

Nasz projekt zgromadził wszystkie ważne informacje w jednym miejscu. Ponadto wszystkie aktualności i ogłoszenia można przeczytać w języku polskim i rosyjskim. Teraz każdy może dowiedzieć się o rosyjskim życiu w Polsce i polskim życiu w Rosji.
Wiktor Antonow o projekcie Wake uP

Zostań naszym partnerem
Opowiemy wszystkim o życiu kulturalnym Twojej organizacji
Nazwa organizacji
Imię i Nazwisko
E-mail
Telefon
Szanowni Państwo,
w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się w „Polityce przetwarzania danych osobowych” dostępnej w zakładce „Prywatność”.
OK